English فارسی

جستجو:
  

Alpina، چمن زن محبوبانتخاب چمن زن مناسب، همیشه یکی از دغدغه های کاربران خانگی و اپراتورهای حرفه ای در هنگام خرید بوده است. از همین رو، شرکت ها و ارگان های مختلف اقدام به ارائه راهنمای خرید به مصرف کنندگان می نمایند. وبسایت معتبر نظر سنجی Ranker، اقدام به جمع آوری برترین برندهای چمن زن، بر اساس عملکرد، قدرت، ظرفیت کاری و... سایر فاکتورهای کلیدی نموده است. در این نظر سنجی، علاوه بر اینکه چمن زن های دارای موتور هوندا، بالاترین رتبه را کسب نموده اند، برند محبوب Alpina نیز جزو 10 برند برتر چمن زن های موتوری، به انتخاب مصرف کنندگان قرار گرفته است. 

Alpina، به عنوان یکی از برندهای کمپانی GGP ایتالیا، انواع مختلفی از ماشین های چمن زن (اعم از موتوری، برقی و تراکتوری)، علف زن، اره (برقی و بنزینی) و انواع دستگاه های تکمیل چمن، را تولید می نماید و اصول دقت در طراحی، کاربر پسندی و راحتی کار، مانورپذیری و انطباق با ظرفیت کاری را در الویت های تولیدی خود قرار داده است. 

شرکت سبزکوش نگین، همواره بهترین ها را از سبد محصولات این کمپانی انتخاب نموده و به عنوان نماینده انحصاری کمپانی GGP در ایران، در دسترس مصرف کنندگان محترم ایرانی قرار می دهد. از جمله محصولات برند Alpina در ایران می توان به چمن زن های برقی 1000، 1400 و 1800 وات اشاره نمود که با بهترین کیفیت و کارایی، به یاری مصرف کنندگان خانگی و پیمانکاران فضای سبز می آید. 


فیلم