English فارسی

جستجو:
  

AS گران نیست، حرفه‌ای است!


چرا باید از AS استفاده کنیم؟!

چمن‌زن‌های حرفه‌ای AS، راه‌حل مسلم برش و نگهداری چمن در زمین‌های شیب‌دار را ارائه می‌دهد. AS، بیش از 40 سال است که چمن‌زن‌های خود را عمدتاً با موتورهای دوزمانه قوی به بازار عرضه می‌کند. مزایای موتورهای دوزمانه، دور بیشتر و در نتیجه چرخش سریع‌تر تیغه و عدم محدودیت زاویه قرارگیری دستگاه هنگام کار در شیب می باشد.

از مدل‌های معروف AS که توسط شرکت سبزکوش نگین، در ایران جایگاه ویژه ای یافته‌اند می‌توان به: AS531، AS63، AS26 و AS28 اشاره کرد که ویژگی‌های منحصر به فرد هر یک از این مدل‌ها در ادامه شرح داده شده‌است:

AS531 2T MKB

این مدل، نسبت به مدل‌های چمن‌زن مشابه، از 20% وزن کمتر برخوردار است. این ویژگی در کاربری حرفه‌ای و افزایش راندمان کاری دستگاه، به شدت اهمیت دارد.

از سایر ویژگی‌های این دستگاه، می‌توان به اهمیت کاربرد بدنه فولاد ضد زنگ در کاهش وزن دستگاه، کاهش ارتعاش دسته، موتور 2 زمانه قدرتمند AS و کلاچ نرم آن اشاره نمود.

همچنین از جمله ویژگی‌هایی که به بهبود کارایی دستگاه کمک نموده‌است می‌توان به: تنظیم کلاچ محرک و کلاچ تیغه با یک دست، و کنترل سرعت با دست دیگر توسط دسته V شکل در محدوده بالاترین و پایین‌ترین سرعت تعریف‌شده، اشاره نمود.

AS63 2T

تیغه ضربدری AS63، برشی تمیز را حتی در چمن‌های بسیار بلند به جا می‌گذارد. علاوه‌بر این، در این دستگاه از یک ترانسمیشن پر قدرت استفاده شده است که استفاده از آن را حتی در زمین‌های مرطوب و شیب‌دار و صعب‌العبور، با راحتی و ایمنی بالا، ممکن می‌سازد. همچنین شاسی مخروطی شکل دستگاه، جریان چمن‌ها و علوفه بریده شده به داخل دستگاه به بهترین شکل ممکن ایجاد نموده و سبب انجام عملیات مالچ‌پاشی فوق‌العاده‌ای می‌گردد. وزن سبک (حدود 70 کیلوگرم)، رتبه بندی ارگونومیکی بالا، سیستم لرزشگیر و سیستم موتوری قوی، AS63 را به دستگاهی ایده‌آل برای استفاده در زمین‌های شیب‌دار بدل نموده است. برای اولین بار، طراحی جدید موتورهای دوزمانه با سیستم easy start (استارت راحت) و احتراق الکترونیکی در این مدل موجود می‌باشد.

از آنجاییکه ایمنی یکی از اصول کاری AS است، محدودکننده سرعت اتوماتیک AS63 سبب می‌شود که دستگاه در سراشیبی‌های تند سرعت نگرفته و به‌گونه‌ای کنترل‌شده حرکت نماید. دیفرانسیل با محدود کننده شیب اتوماتیک و ترمز پارک اتوماتیک در این دستگاه نیز تعبیه شده‌است.

AS26 2T

شاید بتوان گفت یکی از معروف‌ترین چمن‌زن- علف‌زن‌های شناخته‌شده دنیا متعلق به کمپانی AS بوده و دستگاه‌های سه‌چرخ AS کاملاً برای این هدف طراحی شده‌اند که AS26 یکی از این دستگاه‌ها می‌باشد.

AS26، کوچک‌ترین زوایا، پرپیچ و خم‌ترین مسیرها و شدید‌ترین شیب‌ها را با موتور دوزمانه AS قوی خود در می‌نوردد. علاوه بر مانورپذیری فوق‌العاده این دستگاه، 3 بلبرینگ کمکی بر روی محور تیغه و ترمز انتخابی بر روی چرخ عقب، این دستگاه را از سایر دستگاه‌ها متمایز می‌نماید.

AS28 2T

AS28 که به‌دلیل سرعت و توانایی بالا در برش چمن به "گزنده" نیز معروف است، یکه‌تاز انکارناپذیر صعب‌العبورترین زمین‌ها با چمن و علوفه‌ای حتی با طولی برابر با m1  می‌باشد.

چیدن چمن‌ها و علف‌های جنگل‌ها و علف زارهای وسیع از جمله وظایف تخصصی چمن‌زن- علف‌زن‌های AS 28 است. این قابلیت، مرهون تایرهای کشاورزی و واحد مالچ پاش/چمن‌زن دستگاه می‌باشد.

فیلتر هوای ورودی در AS28، ورود هوا را بدون هیچ مشکلی امکان‌پذیر می‌سازد، این در حالیست که سایر دستگاه‌های مشابه به دلیل کمبود این نوع فیلتر، قابلیت کار در چمن‌های بسیار بلند را نداشته و خفه می‌کنند. این "گزنده" پرقدرت مانورپذیری بالایی دارد و دارای لرزشگیر و دو دنده محرک و ترمز بر روی چرخ عقبی می‌باشد.

وبسایت معتبر bestbuymowers، پس از آزمون چمن‌زن‌های AS، در سخت‌ترین شرایط کاری، قدرت و کارایی را دو دلیل عمده رضایت مصرف‌کنندگان از این دستگاه‌ها اعلام نمود. این وبسایت نیز از توانایی موتورهای دو زمانه AS برای کار در شیب‌های تند بدون نگرانی بابت نرسیدن روغن و خرابی موتور نام برد. موتورهای دو زمانه AS، تنها موتورهایی در دنیا است که با کلیه استاندارهای اتحادیه اروپا در مورد انتشار گازها مطابقت دارد.
فیلم