English فارسی

جستجو:
  

معرفی نخستین وبسایت تخصصی مکانیزاسیون کشاورزی نخستین وبسایت تخصصی مکانیزاسیون کشاورزی (www.agrimechanization.com)، به صورت سایتی دو زبانه در خدمت کلیه بهره‌برداران کشاورزی فارسی‌زبان و انگلیسی‌زبان می‌باشد. مکانیزاسیون کشاورزی به عنوان یک وبسایت کاملاً تخصصی در زمینه‌های مرتبط با مهندسی بیوسیستم و مکانیزاسیون کشاورزی همواره کوشیده است تا با جمع‌آوری و ارائه آخرین اخبار و مطالب مفید موجبات دانش‌افزایی در این زمینه تخصصی را فراهم آورد. فعالیت ما در سال 1385 در قالب ایجاد وبلاگ تخصصی مکانیزاسیون کشاورزی به نشانی: www.agrimechanization.blogfa.com آغاز شد و پس از سال‌ها تجربه، نخستین وبسایت تخصصی مکانیزاسیون در سال 1392  تأسیس گردید.

مدیریت این وبسایت با فراهم آوردن بخش های متنوع، همواره تلاش نموده است تا آخرین مطالب را به اطلاع علاقمندان برساند. 

 همچنین این وبسایت، شامل یک مجله الکترونیکی با مطالب بسیار مفید و آموزنده می باشد. 

روزانه مقالات علمی متعددی در زمینه‌های تخصصی مهندسی بیوسیستم و مکانیزاسیون کشاورزی در مجلات مختلف منتشر می‌شود. این در حالی است که بخش عمده این مطالب به زبان انگلیسی و با ساختاری کاملاً علمی نگاشته می‌شوند و با توجه به محدودیت دسترسی به مطالب بسیاری از نشریات، این امکان برای بسیاری از متخصصین یا بهره‌برداران فراهم نمی‌شود که با مطالب روز آشنایی یابند. در حالی‌که مطالعه این مطالب ممکن است برای ایشان و سرنوشت کشور بسیار ضروری باشد. بنابراین، گردآوری مطالب مروری و مفهومی به منظور تفهیم موضوعات، امری است ضروری که متأسفانه تا کنون در ایران بدان پرداخته نشده است.

مدیریت وبسایت تخصصی مکانیزاسیون کشاورزی در راستای ارتقای سطح آگاهی علاقمندان به موضوعات مرتبط با مهندسی بیوسیستم و مکانیزاسیون کشاورزی، مبادرت به انتشار مجله الکترونیکی مکانیزاسیون کشاورزی نموده است. امید است که تلاش‌های ما گامی باشد مؤثر در راستای دانش‌افزایی در این بخش.

این مجله از تاریخ 17/1/1394 در فهرست کتابخانه ملی ایران ثبت گردیده است. لازم به توضیح است که برخی از مقالات به صورت رایگان در وبسایت بارگذاری شده‌اند و برای اعضای محترم وبسایت قابل دریافت می‌باشند.

شرکت سبزکوش نگین، پیشرو در توسعه مکانیزاسیون کشاورزی زمین های کوچک نیز همکاری مثبتی را در زمینه آموزش و ترویج مکانیزاسیون با این وبسایت آغاز نموده است. برای مشاهده بخش های مختلف این وبسایت می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید: 

 

 

 

 


فیلم
مطالب مشابه: