English فارسی

جستجو:
  

بریگس از موتورهای 2015 خود رو نمایی کرد!


سبز کوش نگین، وارد کننده موتورهای بریگس در ایران

کمپانی Briggs & Stratton بزرگ ترین سازنده موتورهای بنزینی هوا خنک در دنیا، امروزه برای همه ما با نام تجاری B&S (بریکس) شناخته شده است و با تولید متوسط 11 میلیون موتور در سال، توانسته است بازار دنیا را تصاحب کند. این شرکت در سال 1908 تأسیس شد و موتورهای خود را عمدتاً برای استفاده در چمن زن ها و همچنین ژنراتورهای الکتریکی و.. عرضه کرد. این شرکت ابتدا به دلیل دوام موتورهای چدنی خود معروف بود اما موفقیت آن هنگامی ثبت شد که در سال 1953 موتورهای کم وزن آلومینیومی خود را به بازار عرضه کرد.

حال پس از حدود 106 سال، این شرکت با بیان اینکه خلاقیت، همواره نقش مهمی را در طراحی موتورهای کوچک آن ها ایفا کرده است، عنوان کرد که بریکس تمام ایده های خلاقانه خود را در سال گذشته منتشر کرده و موتورهای مدل 2015، تنها کمی شگفت انگیز تر شده اند! این تکنولوژی ها منجر به کاربرپسندی و استفاده آسان تر موتورهای این شرکت نسبت به گذشته شده است و هنوز هم حرف اول را در تأمین توان ماشین های چمن زن و دستگاه های فضای باز می زند.

سبزکوش نگین، که همواره رسالت خود را در راستای تأمین کالای با کیفیت درخور مصرف کننده ایرانی تعریف کرده است، علاوه بر اینکه همواره توانسته است مشتری را از لحاظ تأمین موتور بريگس در بخش خدمات پس از فروش تأمین کند، در چمن زن های بنزینی و تراکتوری خود از این موتورها به عنوان مولد توان دستگاه استفاده نماید. 


فیلم